Почео је упис првака

Датум: 01. April 2015 10:04 Категорија: Новости

Упис обавља секретар школе сваког радног дана од 08 до 14. часова.
Тестирање за упис овогодишње генерације првака обавиће педагог школе, а тестирања ће се обављати током јуна месеца 2015. године.

Редован упис ученика у први разред основне школе почеће 01. априла и трајаће до 29. маја 2015. године, а најкасније до 31. августа 2015. године. У први разред школске 2015/16. године, могу да се упишу деца која до 01. септембра 2015. године имају најмање шест година и шест месеци, а највише седам година и шест месеци. То су деца рођена у периоду од 01. марта 2008. године до 28. фебруара 2009. године.

Деца која  до 01. септембра 2015. године имаjу од шест година до шест година и шест месеци, односно рођена у периоду од 01. марта 2009. до 31. августа 2009. године, а чији родитељи желе да она пођу раније у школу, могу да их пријаве за проверу способности и зрелости за полазак у школу код секретара школе у периоду редовног уписа, а секретар школе ће их упутити на даљу процедуру.

У први разред може да се упише и дете старије од седам и по година, које због болести или других оправданих разлога није уписано у школу.

Приликом уписа потребно је понети следећа документа:

1. Извод из матичне књиге детета (фотокопија, оргинал на увид);
  2. Лекарско уверење о здравственој способности детета;
  3. Уверење о завршеном припремном предшколском програму (предаје се накнадно, по добијању у предшколској установи).

ДРАГИ БУДУЋИ ПРВАЦИ,
ЖЕЛИМО ВАМ СРЕЋАН ПОЧЕТАК И ПУНО УСПЕХА!
           УНАПРЕД СЕ РАДУЈЕМО ОСМЕСИМА КОЈИМА ЋЕТЕ УЛЕПШАТИ  ШКОЛУ!