СВЕ У ЗНАКУ ДВОЈКЕ

Датум: 15. Maj 2012 13:24 Категорија: Новости

Републичко такмичење из историје одржано је 12.05.2012. године у ОШ „Милинко Кушић“ у Ивањици.  ОШ „Ђура Јакшић“ Плажане је имала свог представника, Лазара Милосављевића, ученика 7. разреда.

СВЕ У ЗНАКУ   ДВОЈКЕ

Републичко такмичење из историје одржано је 12.05.2012. године у ОШ „Милинко Кушић“ у Ивањици.  ОШ „Ђура Јакшић“ Плажане је имала свог представника, Лазара Милосављевића, ученика 7.разреда. Наставник-ментор је наставник историје, Миле Ангелов, чије  вођење и  подршка, Лазара одведоше до самог врха. Лазар је остварио 59 од максималних 60 поена, што заслужује сваку похвалу. Наиме, Наставник Миле Ангелов је са својим ученицима учествовао и на Окружном такмичењу, где су и Петар Јовановић,  ученик 5.разреда и Лазар Милосављевић, ученик 7.разреда освојили значајно 2. место. Лазар је ишао на следећи ниво а Петар, пошто је за пети и шести разред највиши ранг Окружно такмичење, мора сачекати још једну годину. Наши ученици су прославили име наше „мале школе великог срца“ и учинили нас веома поносним јер припадамо истом, победничком тиму.