Ekskurzija mlađih razreda

Датум: 01. Jun 2012 15:39 Категорија: Новости

U nedelju, 03.06.2012.godine, na dan Svete Trojice, učenici od prvog do četvrtog razreda izvešće ekskurziju na relaciji Plažane - Kruševac ( crkva Lazarica, Gradski muzej, šetnja gradom) - Vrnjačka Banja (izvori lekovite vode, slobodne aktivnosti) - manastir Žiča (zadužbina kralja Stefana Prvovenčanog) - Kragujevac - Plažane. Polazak je planiran za 7.30 za decu iz Zlatova, 7.40 za decu iz Grabovice i 8.00, po obavljenoj kontroli nadležne Policijske stanice, iz Plažana. Za sve naše školarce rezervisan je ručak u 13.00 u restoranu u Vrnjačkoj Banji. Naoružajte se dobrim raspoloženjem draga deco i uz Božju pomoć i lepo vreme vidimo se u nedelju! Mi vas čekamo da zajedno krenemo u novu avanturu po našoj Srbiji!