Крај

Датум: 15. Jun 2012 20:33 Категорија: Новости

Завршена је још једна школска година

Завршена је још једна школска година у низу, и то 2011/12. По традицији, ученици су славили, неки мање а неки више успешан завршетак. У школи је било веома весело и сви су дружили, од најмлађих па све до ученика сад већ бившег осмог разреда.
          У поподневним часовима, ученици четвртог разреда заједно са својим учитељима приредили су мало славље у част њиховог преласка у други циклус основног образовања.
          Свим ученицима желимо да се одморе и лепо проведу на летњем распусту, док ученицима осмог разрееда желимо да успешно приведу крају све своје обавезе око завршног испита као и уписа у жељене средње школе. Након тога биће довољно времена за уживање и разоноду.

Завршни испит реализоваће се 18. и 19. јуна и то из матерњег језика и математике. Очекујемо вас оба дана у 9:15!

Са свим ученицима и родитељима видећемо се на истом месту 28. јуна, приликом поделе сведочанстава!!!