Пробни завршни испит

Датум: 10. April 2021 09:21 Категорија: Новости

Пробни завршни испит за ученике 8. разреда одржава се 09. и 10. 04. 2021. године.
Јуче је у нашој школи од 13:00 до 15:00 часова одржан пробни испит из математике.
Данас се од 09:00 до 11:00 часова одржава пробни испит из српског језика, а комбиновани тест ученици ће радити од 11:30 до 13:30 часова.

Портал Моја средња школа

Датум: 05. April 2021 10:25 Категорија: Новости

Обавештење за родитеље/друге законске заступнике ученика који уписују средњу школу

Прочитај

Информација за родитеље у вези са еЗаказивањем термина за упис и тестирање детета у ОШ

Датум: 15. Mart 2021 19:53 Категорија: Новости

И ове године родитељи / други законски заступници који су грађани Републике Србије могу електронским путем да закажу на Порталу еУправа термин за упис и тестирање детета у основну школу покретањем услуге еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ.

Потребно је да:
  • Будете регистрован корисник, односно имате креиран налог на државном порталу за електронску идентификацију eID.gov.rs
  • Покренете услугу на Порталу еУправа (Услуге → Образовање → еЗаказивање термина у ОШ)
  • Закажете термин у школи којој Ваше дете територијално припада

Приликом уписа није потребно да прилажете документа, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:
  • Извод из матичне књиге рођених
  • Уверење о пребивалишту
  • Уверење о похађању припремног предшколског програма
  • Потврду о обављеном лекарском прегледу – лекарско уверење*
* Изузетак је само лекарско уверење уколико сте преглед обавили код приватног лекара.

Напомена 1: Термин можете да откажете 24 часа раније. Уколико не откажете термин и не дођете у заказаном термину у школу, систем Вам неће дозволити да наредних 14 дана резервишете нови термин за упис и тестирање детета у основну школу електронским путем. У том случају, родитељи ће морати директно да се обрате школи и закажу нови термин.

Напомена 2: Уколико имате додатна питања и недоумице у вези са заказивањем термина, обратите се контакт центру на 011/73-505-57. Телефонска подршка доступна је од 22. марта 2021. године и током трајања уписа у основне школе сваког радног дана од 7.30 до 15.30 часова.

Настава на даљину

Датум: 15. Mart 2021 19:15 Категорија: Новости

Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију у Републици Србији, у складу са препорукама Кризног штаба од 12.03.2021. године, донета је одлука да се, у седмици од 15. до 19. марта 2021. године, за све разреде другог циклуса (V - VIII) основне школе, настава организује путем наставе на даљину.

Дан розе мајица

Датум: 25. Februar 2021 18:29 Категорија: Новости

Јуче је у нашој школи обележен Дан розе мајица, тј. Међународни дан борбе против вршњачког насиља. За ову прилику ученици 7. разреда Никола Милошевић и Милош Радосављевић припремили су тематску презентацију, а сви ученици су у оквиру својих одељења израдили розе мајице у дигиталном облику. Презентацију и радове ученика можете наћи ОВДЕ

Свети Сава

Датум: 27. Januar 2021 12:15 Категорија: Новости

Дан духовности - Свети Сава

Ове школске године, због тренутне епидемиолошке ситуације, обележавање Дана духовности спроводимо у измењеном облику у односу на претходне године. За ову прилику ученици и наставници наше школе су припремили приредбу у онлајн формату. Приредбу можете погледати ОВДЕ
Срећна школска слава - Свети Сава!

Online kursevi engleskog jezika

Датум: 19. Oktobar 2020 20:05 Категорија: Новости

Online kursevi engleskog jezika

Dragi đaci,

Obaveštavamo Vas da smo povodom početka nove školske godine u saradnji sa kompanijom LINK group obezbedili  besplatne online kurseve engleskog jezika.

ITAcademy kao deo kompanije LINKgroup ovim kursevima pružaju odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.

Ukoliko ste đak V-VIII razreda i želite da unapredite svoje znanje engleskog jezika pozivamo Vas da se prijavite za besplatan online kurs engleskog jezika kod svog nastavnika koji će odlučiti ko će dobiti mogućnost za pohađanje ovih kurseva.

Ukoliko budete bili jedan od dobitnika, dobićete poklon kod sa kojim ostvarujete pravo na besplatan kurs. Nakon što dobijeni kod unesete na strani prijave dobićete na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog online kursa.

Pozivamo sve đake da se aktivno uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.

Датум: 31. Mart 2020 20:27 Категорија: Новости

Обавештење за родитеље будућих првака

Родитељи будућих првака могу преко Портала  еУправа  електронским путем да искажу интересовање за  упис  свог детета у основну школу.

Ова услуга је доступна од 01.04.2020.год.

Напомена:  ово је могућност,  али  није и  обавеза за родитеље. Родитељи који не пријаве електронским путем своје дете за упис у школу,  биће контактирани.

Датум: 08. Novembar 2018 09:05 Категорија: Новости

Јесењи распуст

У складу са календаром образовно-васпитног рада за школску 2018/2019. годину, наша школа неће радити од 09.до 12. новембра због јесењег распуста и обележавања државног празника "Дана примирја у Првом светском рату".

Полазак у школу је у уторак 13. новембра 2018. године.

Ученицима и запосленима честитамо предстојећи празник!

Датум: 07. Maj 2018 14:39 Категорија: Новости

Радна субота 12. 4. 2018.