Достигнућа

Још један успешан дан

Датум: 10. Mart 2014 08:44 Категорија: Достигнућа

У суботу, 8. марта 2014. године, наша школа била је домаћин два општинска такмичења, из хемије и српског језика.

ПРВА НАГРАДА

Датум: 20. Januar 2014 09:09 Категорија: Достигнућа

У суботу, 18.01.2014. године, у Београду, одржана је завршна конференција пројекта „Играј безбедно“ коју је реализовао Центар за едукацију и истраживање у медицини, екологији и социологији (ЦЕРМЕС) под покровитељством Министарства за спољну и унутрашњу трговину и телекомуникације.

Обавештење за ученике и родитеље

Датум: 03. Decembar 2013 18:21 Категорија: Достигнућа

У среду, 4. децембра 2013.године у ОШ "Ђура Јакшић" у Плажану са почетком у 13 часова биће одржано предавање на тему "Врсте опојних средстава". Предавање ће одржати доктор медицине Дома здравља Деспотовац, госпођа Биљана Анђелковић. Позивамо заинтересоване родитеље да се прикључе ученицима седмог и осмог разреда и учествују у заједничкој акцији на едукацији на актуелну тему.

Статистички подаци

Датум: 10. Jul 2013 10:40 Категорија: Достигнућа

УПОРЕДНИ ПРИКАЗ СТАЊА НАКОН ЗАВРШЕНОГ УПИСА У СРЕДЊЕ ШКОЛЕ ЗА ПРЕТХОДНИХ 5 ШКОЛСКИХ ГОДИНА

Пројекти наших ученика

Датум: 19. April 2013 10:31 Категорија: Достигнућа

Једна од новина у овој школској години јесу мини пројекти ученика у нашој школи који представљају један вид иновације како у настави тако и у слободним активностима ученика.

МАЛА ШКОЛА, ВЕЛИКИ УСПЕСИ

Датум: 21. Mart 2013 09:31 Категорија: Достигнућа

Ако сте помислили да су такмичења завршена и да нећемо више писати о њима, преварили сте се. Ученици наше мале школе настављају да нижу велике резултате. С обзиром да смо поносни на њих,  желимо да њихов успех поделимо са вама.

ПРВО МЕСТО

Датум: 08. Mart 2013 11:22 Категорија: Достигнућа

Дана 7. марта 2013. године са почетком у 12 часова, у хали спортова у Деспотовцу, одржано је Општинско такмичење из малог фудбала.

Завршено је општинско такмичење из биологије

Датум: 03. Mart 2013 21:35 Категорија: Достигнућа

Данас је у нашој школи успешно реализовано још једно такмичење - Општинско такмичење из биологије. Међу великом конкуренцијом, укупно 74 учесника, наши ученици су се изборили за место међу најбољима! Наше искрене честитке свим учесницима и наравно најбољима међу њима!!!

Светосавске награде

Датум: 28. Januar 2013 16:22 Категорија: Достигнућа

Светосавске награде ученицима основних и средњих школа, који су остварили значајне резултате на окружним и републичким такмичењима у школској 2011/2012. години као и њиховим наставницима, биће свечано уручене 28. 01. 2013. у свечаној сали народне библиотеке ''Ресавска школа'' у Деспотовцу са почетком у 17 часова!

Ђак генерације

Датум: 13. Jul 2012 12:59 Категорија: Достигнућа