Свети Сава, школска слава

Датум: 30. Januar 2023 11:38 Категорија: Новости

У присуству ученика, њихових родитеља, свих запослених и представника локалне самоуправе 27. јануара 2023. г. пригодним програмом у нашој школи обележен је Савиндан.

Овогодишњи програм су заједно са ученицима од 1. до 8. разреда осмислили: наставница српског језика и књижевности Наташа Милосављевић, професор разредне наставе Бојан Аврамовић и професорка разредне наставе Мирјана Милорадовић. Директорка школе, Славица Лукић Милошевић, честитала је славу присутнима и подсетила да смо сви следбеници Светог Саве, а затим је уследио културно уметнички програм. Уз химну светом Сави, беседе, рецитације, драмски приказ и резање славског колача свечано је обележен Савиндан у матичној школи, али и у истуреним одељењима у Грабовици и Златову.