Светосавске награде

Датум: 28. Januar 2013 16:22 Категорија: Достигнућа

Светосавске награде ученицима основних и средњих школа, који су остварили значајне резултате на окружним и републичким такмичењима у школској 2011/2012. години као и њиховим наставницима, биће свечано уручене 28. 01. 2013. у свечаној сали народне библиотеке ''Ресавска школа'' у Деспотовцу са почетком у 17 часова!

Запажене резултатзе имали су ученици најмање школе у општини Деспотовац. Међу најбољима у ОШ ''Ђура Јакшић'' Плажане били су:
     1. Лазар Милосављевић, ученик осмог разреда, освојено 2. место на окружном и 2. место на републичком такмичењу из историје, наставник Миле Ангелов;
     2. Петар Јовановић, ученик шестог разреда, освојено 2. место на окружном из историје, наставник Миле Ангелов;
     3. Лана Мирковић, ученица шестог разреда, освојено 3. место на окружном из математике, наставница Данијела Милосављевић

Честитке на постигнућима ученицима и њиховим наставницима и жеља да резултати буду још бољи а ученика још више!!!