Светосавски пакетићи

Датум: 28. Januar 2013 16:34 Категорија: Новости

Поводом школске славе, Светог Саве, ученици наше школе добили су 25. 01. 2013. године пакетиће

Пакетићи за све ученике на нивоу општине Деспотовац, обезбедио је председник Општине, господин Дејан Ненадовић у сарадњи са хуманитарном организацијом из Врњачке Бање. Светосавски пакетићи су били врло креативни, паковани с љубављу, посебно за дечаке, посебно за девојчице и примерени узрасту. Наша деца су била одушевљена гестом Општине али и разноврсним и богатим садржајем поклона. Уз дечију радост, уследила је захвалност људима који знају да дечијим срцима не треба много да буду испуњена.

Деца ''мале школе великог срца''