МАЛА ШКОЛА, ВЕЛИКИ УСПЕСИ

Датум: 21. Mart 2013 09:31 Категорија: Достигнућа

Ако сте помислили да су такмичења завршена и да нећемо више писати о њима, преварили сте се. Ученици наше мале школе настављају да нижу велике резултате. С обзиром да смо поносни на њих,  желимо да њихов успех поделимо са вама.

На општинским и окружним такмичењима ученици наше школе постигли су следећи успех:

Општинско такмичење из математике за ученике од 3. до 8. разреда одржано је у  ОШ ''Деспот Стефан Високи'' у Деспотовцу, 2. марта 2013. године.
     - Лазар Огњановић, 3. р. - 1, место;
     - Марко Бијелић, 3. р. - 1. место;
     - Јована Вучковић, 5. р. - 3. место;
     - Далибор Аврамовић, 6. р. - 2. место;
     - Анђела Протић, 6. р. - 3. место;
     - Лана Мирковић, 6. р. - похвала.
Наставници који су заслужни за њихов успех су: Славица Лукић Милошевић и Милица Радовановић.

Општинско такмичење из српског језика за ученике од 5. до 8. разреда одржано је у ОШ ''Стеван Немања'' у Стењевцу, 3. марта 2013. године.
     - Давид Костић, 5. р. - 2. место;
     - Анђела Протић, 6. р. - 2. место.
Први пут одржано такмичење - ''Књижевна олимпијада'' у ОШ ''Деспот Стефан Високи'' у Деспотовцу, 9. фебруара 2013. године.
     - Лазар Милосављевић, 8. р. - 2. место
Наставница заслужна за њихов успех је Наташа Милосављевић.

Општинско такмичење из историје за ученике од 5. до 8. разреда одржано је у ОШ ''Вук Караџић'' у Ресавици 23. марта 2013. године.
     - Петар Јовановић, 6. р. - 3. место;
     - Лазар Милосављевић, 6. р. - 2. место.

Окружно такмичење из српског језика - ''Књижевна олимпијада'' - одржано је у ОШ ''Бошко Ђуричић'' у Јагодини 16. марта 2013. године.
     - Лазар Милосављевић, 8. р. - 1. место.

Окружно такмичење из физике одржано је у ОШ ''Стеван Јаковљевић'' у Параћину, 16. марта 2013. године.
     - Петар Јовановић, 6. р. - 3. место;
     - Далибор Аврамовић, 6. р. - 3. место.

Окружно такмичење у малом фудбалу одржано је у ОШ ''Светозар Марковић'' у Рековцу, 19. марта 2013. године.
     - мушка екипа у саставу: Александар Марковић, Милан Димитријевић, Страхиња Илић, Душан Станојевић, Жељко Софронијевић, Лазар Здравковић, Бане Митровић, Немања Илић, Вељко Радосављевић и Марко Милутиновић освојили су 2. место. Њихова игра, спортски дух и понашање за време трајања такмичења су за сваку похвалу и пример како треба изнети улогу и одговорност једног тима!
     Честитке за целу екипу и наставницу физичког васпитања Весну Алексић.

ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ НАСТАВНИЦИМА И НАСТАВИТЕ ДА ПОСТИЖЕТЕ РЕЗУЛТАТЕ И НИЖЕТЕ УСПЕХЕ!!!