Почела је Дечја недеља

Датум: 07. Oktobar 2013 11:26 Категорија: Новости

''СЛУШАЈТЕ МАМА И ТАТА, ХОЋУ СЕСТРУ ИЛ' БРАТА''

Пред нама је још једна Дечија недеља коју смо данас отворили уз медијску промоцију на локалној тв станици. Ученици седмог разреда уз помоћ своје педагогице припремили су пригодан краћи програм за своје млађе другаре. Присуствовали су сви ученици од првог до четвртог разреда како из матичне школе тако и из подручних одељења. Најмлађи ученици су примљени у Дечији савез и том приликом су им уручене добродошлице и беџеви. Старији ученици су им се представили уз пригодне рецитације али су им и представили Конвенцију о дечијим правима уз помоћ Power point презентације. Након тога прваци су заједно са својим учитељима у школском дворишту посадили своје ''Дрво генерације''. Слике данашњег дана али и целе ове недеље можете погледати у нашој галерији.