Тематски дан

Датум: 26. Decembar 2013 09:55 Категорија: Новости

Јуче у разредној настави реализован је тематски дан под називом ''Празници нам стижу, жељице се нижу''  за све ученике од првог до четвртог разреда. Часови су се реализовали у матичној школи.

На овај начин увели смо иновацију у рад, применили у пракси научено на семинару, приредили ученицима занимљив дан пун активности али и дружења јер су присутни сви ученици из матичнe школе као и из два подручна одељења. Уводни час је био час музичке културе на коме су се ученици по разредима, одговарајућим песмама представљали а затим су сви научили песму „Срећна Нова година“. Затим су ученици првог и другог разреда остали у првој учионици док су трећаци и четвртаци отишли у другу и са својим учитељима радили на припремљеним листићима из математике, српског језика, природе и друштва и ликовне културе. На крају тематског дана сви су заједно правили новогодишње капе и веселом журком завршили дан. Све у свему, учитељи су задовољни као и ученици, дан је био изузетно успешан и пун активности и сви са нестрпљењем очекујемо следеће тематски дан. Фотографије тематског дана можете погледати у галерији слика.